Opinie

Cały czas doskonalimy i wzbogacamy program naszych kursów. Opinie naszych kursantów są dla nas bardzo cenne. Jeśli dobyłeś kurs pozostaw swoją opinię. Dziękujemy!Opinie naszych kursantów: 17

RafaelGłuchołazy
Super kurs, sprawnie przeprowadzony przez miłą i zaangażowaną kadrę.Polecam wszystkim zainteresowanym.Pozdrawiam Pana Marka
DamianOleśnica
Damian Nie będę kadził super kurs :)
Kurs przeprowadzony profesionalnie, bardzo dobre podejście do kursantów. 80 godzin szkolenia zleciało w mgnieniu oka. Wszystko dokładnie tłumaczone i przedstawiane. Warunki prowadzenia kursu są znakomite. Polecam i pozdrawiam.
MichałŚwidnica
Dzięki, super kurs 80 godz. Praktyka na maszynach 60 godz , załapałem wszystko a zaczynałem praktycznie od zera. dziękuję bardzo zaangażowanej kadrze, PANOWIE Thx
KrzysiekOlsztyn
Ludzie to jest odjazd. Przed kursem można zobaczyć cały ośrodek. Pogadać upewnić się czy dam rade , nie ściemniają, jak się nie nadajesz to po prostu douczanie lub kurs powtórkowy za DARMO ! Pozdrawiam Pana Mareka
MarcinK.Koźle
Polecam wszystkim zainteresowanym obrabiarkami CNC, Kurs prowadzony przez firmę Techmarg. Naprawdę maja super zaplecze (halę Maszyn CNC nowych!) Sale wykładowe wszystko w jednym miejscu . No a przede wszystkim ludzi z pasją . Pozdrawiam i polecam Marcin z Koźla
Ukończyłem kurs programowania obrabiarek CNC we wrocku w firmie Techmarg. Musze powiedzieć że nie spodziewałem się takiej jakości (i Cierpliwości ) prezentowane j przez prowadzących zajęcia. Ukończyłem kurs, potem odbyłem u nich praktykę w Europejskim Centrum Produkcji i Szkoleń CNC Teraz siedzę w Angli i nieźle sobie żyję. Polecam naprawdę super. Darek z Leeds
Adam OleksówKaufbeuren
Moja przygoda z CNC zaczęła się od kursu u Pana Marka. Kurs super, daje naprawdę solidne podstawy do pracy w cnc. Pierwszy rok po kursie pracowalem w Polsce zeby złapać wiecej doświadczenia. Później wyjechalem do Niemiec do pracy na frezarce. Poczatkowo pracowalem przez niemieckiego pośrednika, ale juz po 4 miesiącach dostałem bezposrednią umowe o prace za naprawdę super wynagrodzenie:)Fakt kurs to jest tylko początek nauki ale naprawdę polecam dla ludzi chcących sie przekwalifikować lub doszkolić. Pozdrawiam dla Pana Marka:)
Marcin KaweckiWrocław
Szkolenie bardzo profesjonalne i rzeczowe. W 100% spełniło moje oczekiwania. Bardzo dużo materiału do ogarnięcia ale z czasem wszystko się wyjaśnia. Prowadzący to profesjonaliści i zawodowcy w dodatku pasjonaci. Praca na profesjonalnej maszynie to wielki atut szkolenia. Kurs daje solidne podstawy do pracy w środowisku CNC. Ja właśnie zaczynam prace na obrabiarkę CNC i to dzięki temu szkoleniu. Dziękuję. I pozdrawiam prowadzących.
Daniel KleperWrocław
Bardzo profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzone szkolenie. Takiego zaangażowania w szkolenie szczerze powiem nie spodziewałem się. 99 % kursów oferowanych przez różne ośrodki szkolenia jest oparte na symulatorach lub obrabiarkach stołowych, a w Techmarg pracuje się na profesjonalnej maszynie i ma się do czynienia ze wszystkimi aspektami pracy przy obrabiarce. Jako początkujący w tematyce CNC polecam ten kurs bo daje porządne podstawy i przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej tych którzy nie mogą wykazać się doświadczeniem w CNC. Pozdrawiam prowadzących i ekipę z kursu. Prześledziłem sporo ofert zanim zdecydowałem się na ten kurs. Przekonały mnie zajęcia praktyczne, które odbywają się przy przemysłowym centrum obróbczym. Grupa była niewielka - 6 osób, więc przy maszynie nie było tłoczno - 3 osoby pisały program na symulatorach, a pozostałe 3 ćwiczyły przy maszynie - i tak na zmianę. Każdy był dopuszczony do maszyny i samodzielnie musiał wykonać wszystkie zadania jakie dyktował prowadzący.
OlekMiędzyrzecz
Przyjechałem na kurs specjalnie z Holandii. Po 4 tygodniach od jego ukończenia i poszukiwania pracy dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Pracodawca spojrzał na certyfikat, ale zaprosił mnie do frezarki (trzyosiówka ze sterowaniem sinumerik 810D) i poprosił żebym wykonał podstawowe czynności, a potem napisał prosty program i uruchomił go. Poradziłem sobie z tym zadaniem bez większego trudu i od 5 tygodni pracuję w tejże firmie jako operator frezarki CNC. Szczerze polecam kurs w Techmargu.
Łatwo nie było - sporo materiału w krótkim czasie, ale mogę śmiało powiedzieć, że kurs spełnił moje oczekiwania. Przede wszystkim był profesjonalnie prowadzony. Duży plus za możliwość nauki obsługi maszyny, która jest warta ponad milion złotych - każdy z uczestników miał do niej dostęp podczas zajęć. Polecam wszystkim, którzy szukają konkretnego szkolenia.
Bartosz MałeckiSkarżysko-Kamienna
Kurs prowadzony w przyjaznej atmosferze - bardzo dużo materiału bo nauka aż dwóch układów sterowania. Przydatna rzecz, bo aktualnie szukam pracy i mogę składać aplikacje zarówno do pracy przy obrabiarkach z sinumerikiem jak i z heidenhainem. Praktyczne zajęcia - świetne, każdy wykonywał ćwiczenia zadawane przez trenera. Kurs do najtańszych nie należy, ale jest wart swojej ceny.
Mieczysław KrajkaKędzierzyn Koźle
Jestem pozytywnie zaskoczony wysokim poziomem zajęć, a przede wszystkim praktyką - pokierować samodzielnie maszyną z wrzecionem 18kW to jest to! 80 godzin zajęć upłynęło bardzo szybko, miejscami aż bolała głowa od nadmiaru informacji, ale jestem bardzo zadowolony.
Daniel MindykGniezno
Do firmy Techmarg trafiłem gdy zdałem sobie sprawę, że poprzedni ukończony przeze mnie kurs (50-godzinny) gdzie nauczyłem się tylko programowania w G-kodach i obsługi "stołowych" obrabiarek nie poprawił mojej pozycji na rynku pracy. Podczas rozmów kwalifikacyjnych nie radziłem sobie z obsługą paneli sterowania obrabiarek. Po namyśle zdecydowałem się na kurs w Techmargu dot. układów sterowania sinumerik i heidenhain. Kurs dodatkowo usystematyzował moją wiedzę i czuję się dzięki temu pewniej w tematyce CNC. Szukam aktualnie pracy, ale rozmowy kwalifikacyjnej już się nie boję. Polecam!
Henryk WolskiRacibórz
Polecam kurs w techmargu - zajęcia prowadzi kompetentny i wymagający prowadzący. Grupy są kameralne - nasza liczyła 8 osób. W takim środowisku zarówno teoria jak i praktyka przebiegały bardzo sprawnie - każdy wykonał wszystkie zadane przez prowadzącego ćwiczenia na obrabiarce przemysłowej. Pozdrowienia dla pozostałych uczestników kursu i dla instruktora!
Kurs na dobrym poziomie, jest wiedza teoretyczna i co najważniejsze wiedza praktyczna przy obrabiarce. Kurs dał mi wyobrażenie o zawodzie operatora maszyn CNC a dziś nie boje się obsługiwać tokarki ze sterowaniem Fanuc, frezarki ze sterowaniem Mach3, mimo że kurs oferował inne języki programowania. Za tydzień będę obsługiwał nowe centrum obróbcze ze sterowaniem Sinumerik 808D i tego się też nie boję bo pamiętam jeszcze dużo z kursu. Polecam Kurs i panów prowadzących, lubią swój zawód to widać jak na dłoni.