O firmie

O firmie

Kilka słów o nas

 

Firma TECHMARG działa na rynku od 1997r. przede wszystkim współpracując z przedsiębiorstwami z branży obróbki mechanicznej.

 

Jej założycielem, autorem programu kursów i jednocześnie jedną z osób prowadzących zajęcia z kursantami jest inż. Marek Gąbka. Osoba ta posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej dotyczącej obróbki mechanicznej CNC jako szkoleniowiec w wielu znanych firmach przemysłowych - krajowych i zagranicznych (zakładka Nasi Klienci).

 

Nasza działalność bazuje na doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach naszych instruktorów. Są to technicy, inżynierowie ludzie z uczelni technicznych. Doświadczeni, z ogromnym stażem w przemyśle polskim jak i zagranicznym.

 

Program NC jest alfanumerycznym zapisem technologii.

 

Tym co znacząco wyróżnia nas na rynku szkoleń związanych z pojęciem CNC jest to, że podczas kursu dużą wagę przywiązujemy do technologii obróbki skrawaniem.

 

Podczas jednego szkolenia uczymy obsługi i programowania najczęściej występujących w przemyśle układów sterowania Sinumerik i Heidenhain. Dodatkowo warto wspomnieć, że zajęcia praktyczne odbywają się na obrabiarkach przemysłowych.

 

Wszystko to sprawia, że po ukończeniu kursu nasi podopieczni w większości przypadków radzą sobie bardzo dobrze na rynku pracy.

 

Firma Techmarg posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych o nr 2.02/00117/2013.